START
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Statystyki
Rejestracja
Zaloguj
Album
RadioWoM Strona Główna
RadioWoM - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejm± starania maj±ce na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraĽliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomo¶ci. Zgadzasz się więc, że zawarto¶ć każdego postu na tym forum wyraża pogl±dy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomo¶ciami pisanymi przez nich) i nie ponosz± oni za te tre¶ci odpowiedzialno¶ci.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraĽliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawieraj±cych groĽby i innych materiałów, które mog± być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyn± natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane s± adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomo¶ci, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum maj± prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego w±tku w każdej chwili je¶li zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będ± przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będ± podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będ± obarczeni odpowiedzialno¶ci± za włamania hackerskie prowadz±ce do pozyskania tych danych.

REGULAMIN FORUM RADIA WoM


1. RadioWoM jest radiem założonym przez grono przyjaciół, w celach HOBBYSTYCZNYCH, odtwarzana muzyka jest wyłącznie tylko dla ¶cisłego grona przyjaciół i osób z naszych rodzin. Zakaz udostępniania Naszego radiowego linka z grającą muzyka dla osób postronnych. Zabrania się umieszczania, ogłaszania reklam na antenie radia oraz na radiowym forum. Akceptując regulamin wchodzisz do grona Naszych przyjaciół RADIAWoM

2. Na forum nie używamy wulgaryzmów nie ubliżamy innym użytkownikom tak by atmosfera była miła i przyjemna.

3. Zakaz reklamowania stron NIE ZWIĄZANYCH Z NASZYM RADIEM

4. Założony temat powinien być czytelny

5. Edytujemy posty o ile chcemy co¶ jeszcze dodać by nie pisać własnego posta jeden pod drugim.

6. Zakaz reklamowania stron zarobkowych, nazistowskich, pornograficznych, sekty itp.

7. Za nie przestrzeganie regulaminu użytkownik będzie dostawał ostrzeżenie pod postem od moderatora lub admina ostrzeżenie punktowane a w ostateczno¶ci ban.

8. Kolor czerwony może używać tylko ADMIN I MODERATOR

9. Podczas rejestracji proszę o wpisanie prawidłowej daty urodzenia,oraz OBOWIĄZKOWO nr GG

10. Administracja forum zastrzega sobie możliwo¶ć usunięcia bez podania przyczyny osobę nieaktywną (nie logującą się na forum co najmniej raz w miesiącu) lub osoby nie stosujące się do regulaminu.Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawieraj± żadnych informacji, które podałe¶ i służ± jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdyby¶ zapomniał stare).

Klikaj±c odno¶nik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
GG:34130094
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 7